Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   
 
 

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

 

UWAGA!

 

Wspólnie z kancelarią Tłuczek & Partnerzy tworzymy projekt zmian w prawodawstwie dotyczącym prawa ubezpieczeniowego, mającym na celu zarówno pomoc już uwikłanym w polisolokaty jak i niedopuszczenie do tego typu nadużyć w przyszłości. Zapraszamy do dołączenia do grupy na facebook'u poświęconej temu projektowi

Facebook - projekt zmian

 

Open finance polisolokaty

Open Finance, którego reklamy wprowadzają w błąd ponieważ agenci Open Finance nie są doradcami jak jest to przedstawiane w reklamach, są oni zwykłymi naganiaczami co najwyżej sprzedawcami.

Pochodzenie Open Finance to grupa firm Leszka Czarneckiego, posiadacza Getin Banku, jeszcze niedawno Towarszystwa Ubezpieczeń Europa S.A. i wielu innych. Open Finance nowemu klientowi dosłownie wciska bo inaczej nie da się tego nazwać kredyt w Getin Banku, ale wciśnięcie kredytu w tym banku nie jest proste, dlatego robi nastepujacą rzecz opisaną tutaj http://openfinancegdansk.cosik.pl/ , czyli stawia klienta w sytuacji bez wyjścia, nastepnie proponuje kredyt w getin banku, jako ostatnią deskę ratunkową, ale żeby klient skorzystał z tego kredytu niby wymagane jest skorzystanie z ubezpieczenia, jak się później okazuje polisolokaty, klient w tej sytuacji zgadza się tymbardziej, że naganiacz pokazuje wykresy na których jego polisolokata zawsze przynosiła zyski, z tym, że w rzeczywistości tego zawsze, nigdy nie było, ponieważ posłużył się on symulacją jak zachywała by się polisolokata (indeks) gdyby istniał już 10 lat. Wielu naganiaczy nawet nie wysyła zapytań kredytowych do innych banków oprócz getin banku.

Reasumując

Idąc do Open Finance dostaniesz:

- niekorzystny kredyt w Getin Banku

- polisolokatę, która ograbi Ciebie z pieniędzy

 

Idąc dalej tym śladem

Idąc do Homebroker'a traficie w te same ręce podobnie jak innych firm tej grupy:

Firmy Czarneckiego

źródło: bankier.pl

Komentarze  

-1 #1 Maniek 2015-09-11 08:31
Szukam ludzi wrobionych przez Marcina Z. Warszawa OpenFinance w celu podziekowania za produkty finansowe z getingangu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kto traci, kto zarabia...

Pamiętaj na ubezpieczeniach inwestycyjnych zarabiają tylko Banki, Ubezpieczyciele i pośrednicy typu Open Finance, Ty tylko tracisz!

 

tluczek partnerzy

 

Uwaga!!!

Jeśli w ciągu ostatnich kilku lat wykupiłeś polisę, polisolokatę, ubezpieczenie inwestycyjne, polisę na życie z ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym,

to jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś jednym lub jedną z kilku milionów Polaków, którzy w wyjątkowo perfidny sposób zostali zmanipulowani w celu wyciagnięcia od nich pieniędzy.

Sprawdź teraz swoją polisę/polisolokatę i przekonaj się, że przynosi ona od samego początku tylko straty!

Najwięcej spraw sądowych toczy się przeciw OPEN FINANCE I GETIN BANK oraz TU EUROPA ale jest ich znacznie więcej, podobnie nazw produktów-polisolokat jest kilkadziesiąt a nawet kilkaset.

Nie wiesz co dalej zrobić?

Zadzwoń do kancelarii prawnej, dowiedz się jakie masz w tej sytuacji możliwości

lub napisz

walkazoszustami@gmail.com

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zamieszczonymi w naszym portalu oraz do dodawania komentarzy.